Незабаром черги на кордоні з Польщею можуть збільшитись

З 7 квітня 2017 року всі, хто перетинатиме зовнішній кордон Євросоюзу, проходитимуть більш детальну перевірку через відповідні бази даних. Нововведення, ініційоване Європарламентом та Радою ЄС, ймовірно, спричинить ще більші черги на кордоні з Польщею.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційному веб-сайті Ради ЄС і Європейської Ради, – інформує ресурс VSETUTpl.com.

Після того, як ініціатива набуде чинності, на всіх зовнішніх кордонах ЄС проводитиметься більш детальний контроль при в'їзді та виїзді. Службовці будуть зобов'язані регулярно перевіряти дані про кожного мандрівника через Шенгенську інформаційну систему, а також через базу даних Інтерполу щодо вкрадених чи втрачених проїзних документів. Детальній перевірці підлягатимуть не лише громадяни третіх країн, але й ті, хто має право на вільне пересування в межах ЄС.

Запровадження нових правил перетину кордону з Євросоюзом пов'язане з бажанням європейських політиків запобігти будь-яким новим терористичним нападам. Детальний контроль повинен визначити, чи конкретний мандрівник не становить жодної загрози для громадського порядку, внутрішньої безпеки та життя інших людей. Саме тому нові правила діятимуть під час перетину не лише сухопутного, але й морського та повітряного кордонів ЄС.

Суттєвим недоліком суворіших правил перетину зовнішнього кордону Євросоюзу стануть ще більші черги на кордоні з Польщею. Польська сторона запевнила, що вже працює над тим, аби максимально усунути можливі негативні наслідки. Зокрема, в разі потреби, на особливо завантажених КПП будуть облаштовані додаткові місця для проходження контролю.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
04.04.2017 18:38
Переглядів1073
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг