Facebook тестує нову стрічку новин

Компанія Facebook тестує альтернативну стрічку новин, в якій відображаються важливі та цікаві пости, які користувачі могли пропустити.

Як повідомляє Mashable, у деяких користувачів Facebook в мобільному додатку з'явився новий значок у вигляді ракети. Якщо натиснути на нього, з'являються пости, які не увійшли в основну стрічку новин, – інформує Media Sapiens

Функція перебуває в стадії розробки, тому точно зрозуміти принцип її дії поки складно. Імовірно, в ній з'являються пости, які не мають відношення до того контенту, який користувачі перед тим коментували чи "лайкали". Також користувачі помітили, що в альтернативній стрічці новин доволі значна частка припадає на локальні новини, отже, вона бере до уваги геолокацію.

Компанія Facebook вже не вперше експериментує з новими форматами стрічки новин. В попередньому тестуванні нового вигляду стрічки, новини були згруповані за темами у окремі кластери.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
05.04.2017 21:36
Переглядів544
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг