Творець Facebook пропонує платити тим, хто не має роботи

Глава Facebook Марк Цукерберг запропонував застосувати в США концепцію "загального базового доходу". Це передбачає достатні для проживання виплати від уряду всім дорослим громадянам, незалежно від того, чи є у них робота, чи ні.

З такою пропозицією Цукерберг виступив в своїй промові на випускній церемонії Гарвардського університету, – повідомляє Голос Америки.

"Кожне покоління розширює своє трактування рівності. Настав час, щоб наше покоління по-новому визначило соціальний договір", – сказав Цукерберг.

"У нас повинне бути суспільство, де мірилом успіху виступають не економічні показники, начебто ВВП, а те, скільки з нас грають роль, яку ми вважаємо значущою. Ми повинні пропрацювати такі ідеї, як загальний базовий дохід, щоб гарантувати кожному можливість пробувати нові ідеї", – додав він.

Зі слів Цукерберга, багато людей не можуть зважитися почати власний бізнес, тому що їм потрібно утримувати сім'ю, а фінансової підстраховки на випадок невдачі у них немає.

Загальний базовий дохід забезпечив би їм таку страховку, – вважає Цукерберг.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
26.05.2017 21:31
Переглядів988
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-03-2018 18-03-2018 17-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг