Samsung створив "розумне" взуття для тренувань

Samsung планує запустити новий бренд спортивного смарт-взуття IoFIT, народженого в проектній лабораторії C-Labs.

Взуття обладнане всілякими датчиками і сенсорами, що вимірюють різні фізичні дані користувача, такі як постава, розподіл ваги, баланс і активність, - інформує IGate.

Ця інформація допоможе за допомогою спеціального додатку розробити індивідуальний режим тренувань для будь-якого виду спорту: від бігу або тенісу до важкої атлетики. Творці IoFIT використовували різне обладнання для фітнесу і консультувалися з професійними тренерами.

Саме на функції "персонального тренера" Salted Venture робить особливий акцент. Розробники запевняють, що їх дітище дозволить відстежувати весь процес тренувань. Причому не тільки кількість виконаних вправ, а й їх якість.

Наприклад, завдяки отриманим за допомогою взуття даними можна легко помітити зміщення в сторону під час присідань. Це допоможе скорегувати програму тренувань належним чином. Ні Samsung, ні Salted Venture, під чиїм брендом вийде новинка, поки не розкривають подробиць про дату виходу і приблизну вартість смарт-взуття IoFIT.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
17.02.2016 20:15
Переглядів526
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-01-2018 15-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг