Франція внесла Панаму в "чорний список" офшорів

Уряд Франції ухвалив рішення знову внести Панаму в список "податкових гаваней" через скандальні публікації "Панамських документів".

Як повідомляє Укрінформ у Франції, про це сьогодні у Парижі заявив міністр фінансів Франції Мішель Сапен.

"Франція вирішила внести Панаму у список країн, з якими ми не співпрацюємо, з усіма наслідками для тих, хто має з нею угоди", – сказав міністр, виступаючи у Національних зборах Франції.

За його словами, уряд Франції помилково вважав Панаму країною, спроможною "дотримуватись ключових міжнародних принципів", тому й не включав її до "чорного списку податкових гаваней".

Франція виключила Панаму зі свого "чорного списку" 1 січня 2012 року, після підписання міжурядової угоди з панамської владою з питань боротьби з ухиленням від сплати податків.

У грудні минулого року, коли французький уряд оновлював свій список "податкових гаваней", міністерство фінансів досить уважно поставилося до торговельних операцій з Китаєм, що здійснювалися через офшори.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
05.04.2016 19:28
Переглядів443
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг