Nokia підписала з угоду з China Mobile на 1,36 млрд євро

Фінський виробник телекомунікаційного устаткування Nokia і один із найбільших телекомунікаційних операторів у світі China Mobile підписали рамкову угоду про співпрацю вартістю 1,36 мільярда євро й терміном на один рік.

Згідно з повідомленням компанії, ця угода допоможе China Mobile вийти на ринок хмарної мережевої інфраструктури, – інформує Forbes.

Для цього China Mobile відкриє в Китаї базову станцію Nokia AirScale Base Station (ASB) зі стандартом 5G. Ця установка дозволить відразу кількома технологіями радіозв'язку одночасно працювати в межах однієї базової станції і пропонувати практично необмежені можливості передавання даних.

Nokia також надасть China Mobile додаткові елементи свого мобільного радіодоступу й базовий портфель на додачу до фіксованого доступу, маршрутизації IP, операційної системної підтримки (OSS) і продуктів сторонніх виробників, а також свій досвід роботи в Global Services.

"Це дуже важлива угода з нашим давнім партнером, воно зміцнює позиції Nokia як провідного постачальника технологій нового покоління в Китаї", – наводяться в релізі слова президента спільного управління команди Nokia Networks Китаю і ASB Майка Вана (Mike Wang).

Nokia – фінська транснаціональна компанія, виробник телекомунікаційного устаткування для мобільних, фіксованих, широкосмугових і IP-мереж. У квітні 2015 року Nokia і Alcatel-Lucent підписали меморандум про злиття вартістю 15,6 мільярда євро. Об'єднана компанія буде називатися Nokia Corporation, частка Nokia в ній складе 66,5%, Alcatel – 33,5%.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
14.06.2016 19:28
Переглядів537
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-01-2018 23-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг