Apple відкриє академію для iOS-розробників

Магазин додатків App Store приносить Apple величезний прибуток, і тому увага компанії до iOS-розробників цілком зрозуміла.

Про це пише "IWORM".

Свідченням цієї уваги стала розробка мови програмування Swift і додатку Swift Playgrounds, який навчає роботі з нею. Додаток було анонсовано на конференції WWDC'16 і він стане доступним широкому загалу восени цього року.

Але цим справа не обмежилася. Apple вирішила не зупинятися на досягнутому і відкрити для iOS-розробників серйозний навчальний заклад — академію на базі італійського Університету Naples Federico II. Заняття в академії пройдуть в одному з кампусів університету в місті Сан Джіованні. Цікаво, що слухачі академії отримуватимуть знання безкоштовно. Всього за перший рік планується прийняти 200 учнів.

Результатом занять для учнів стануть готові iOS-додатки власної розробки, які будуть викладені в магазині App Store. В ході навчання студенти, крім власне iOS-розробки, пройдуть курси дизайну і бізнес-планування.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
09.07.2016 19:31
Переглядів968
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-03-2018 21-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг