15 приголомшливих "фішок" iPhone, які Apple сховала для найрозумніших

Ми й гадки не мали, що в операційній системі айфона є такі можливості.

Секрети розкриває The VEB PIRATE.

Таймер для музики

Завжди мріяли слухати улюблений плейлист перед сном, не турбуючись про те, що телефон не вимкне її і не дасть вам поспати?

Для цього є налаштування в додатку "Clock". Просто перейдіть до таймера і встановіть мелодію на "Stop Playing". Працює приблизно так само, як функція "Сліп" в телевізорах.

Налаштування різних режимів вібрації для повідомлень і дзвінків

Замість того, щоб дотримуватися стандартної схеми вібрації для текстових повідомлень, створіть свою власну!

Зайдіть в налаштування телефону, потім – "Звуки" – "Мелодії" – "Вібрація". Виберіть розділ з написом "New Vibration". Це оновлення дозволяє створити свій власний шаблон вібрації одним тапом.

Налаштування підсвідки

Якщо ви не завжди бачите, що вам дзвонять або написали, це може допомогти. Особливо люблять цю "фішку" ті, хто працює за комп'ютером у навушниках.

Для тих, хто потребує додаткового сигналу, є можливість використовувати для оповіщення світлодіодне підсвічування камери. Просто зайдіть – "Налаштування" – "Загальні" –"Доступність" і включіть цю чудову функцію.

Помилки при введені тексту

Зробили помилку при введенні тексту? Просто потрусіть телефон! Замість того, щоб повільно видаляти вміст неправильного текстового повідомлення, потрусіть телефон, щоб миттєво почати з чистого аркуша. Так ви повністю зітрете ваше повідомлення, і поле з текстом стане чистим!

Як примусити телефон працювати скоріше

Айфон може працювати швидше, якщо очистити його оперативну пам'ять. Для того, щоб зробити це, просто натисніть і утримуйте кнопку живлення нібито збираєтеся вимкнути телефон.

Коли на екрані з'явиться "слайд вимикання живлення", натисніть і утримуйте кнопку меню, щоб очистити вашу "оперативку".

Айфон стане "свіжішим", якщо очистити його кеш

Якщо очищення оперативної пам'яті не допомогло, спробуйте відкрити що-небудь з App Store: підкасти, музику або програми Game Center. А потім перевірте площину "кеш" вашого телефону. Просто відкрийте один з цих додатків і 10 раз натисніть будь-яку іконку знизу.

Коли я відправив це повідомлення?

Щоб не перевіряти годинник кожен раз, коли ви відповідаєте на чиєсь повідомлення, просто потягніть на екрані великий палець вліво. Тут же з'являться тимчасові мітки. Вони відзначають час відправки одного електронного листа в будь-якому листуванні.

Відкриття помилково закритих сторінок в Safari

Кожного разу, коли ви виходите з Safari, додаток запам'ятовує, де ви були востаннє. Щоб побачити останні відкриті вкладки, просто натисніть на значок "+".

Тепер в Айфоні є рівень!

У вас є калькулятор, компас і ліхтарик. Чудово, чи не так? А як щодо інструменту "рівень", яким все чоловіки міряють кути?

Якщо ви відкриєте додаток "Компас" і проведете пальцем вліво, ваш iPhone також перейде до вимірювальної програми для будівельних кутів!

Він може врятувати вас в разі виникнення надзвичайної ситуації

Ті, у кого на екрані є пароль, можуть переживати з приводу виклику швидкої допомоги в надзвичайній ситуації.

Але якщо заздалегідь заповнити в телефоні свою "медичну картку", будь-який користувач зможе надати лікарям інформацію, яка важлива для вашого життя. Вкажіть там хоча б групу крові і відомості про те, на які ліки у вас може бути алергія!

Непрочитані повідомлення можна побачити в поштовій скриньці

Захаращення поштових скриньок – реальний і дратівливий аспект будь-якого телефону. Проте кожен з вас може налаштувати айфон так, щоб він демонстрував лише непрочитані повідомлення. Просто натисніть на кнопку "Змінити".

Який літак пролетів у мене над головою?

Сірі знає. Просто запитайте її, який літак тільки що пролетів над вами, і вона надасть вам цю інформацію.

Занадто повільний Wi-Fi? Не потрібно це терпіти!

Можна дуже просто налаштувати все так, щоб ваш телефон автоматично переключався з повільного Wi-Fi на 3G / LTE.

Режими Night Shift і Low Power тепер можна використовувати одночасно

Знову ж таки, це можна зробити, просто попросивши Siri. Скажіть "ні" вечірньому читанню у Facebook, яке "зжирає" вашу батарею. Це оновлення допоможе вам залишатися активним без зниження потужності вашого телефону.

Перезавантаження

Ви коли-небудь хотіли, щоб ваш телефон взяв тайм-аут, коли він вередує? Просто утримуйте кнопки Home і On / off протягом 5 секунд. Це допоможе.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
10.07.2016 19:55
Переглядів2803
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:37
10.07.2016
Андрій
Цікавий матеріал!
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг