Продажі Apple Watch впали на 55 %

Ринок "розумних" годинників вперше в історії скоротився в другому кварталі 2016 року в річному вираженні через різке падіння продажів Apple Watch.

Про це свідчать попередні дані дослідницької компанії International Data Corporation, – пише Економічна правда.

Продажі цих пристроїв в квітні-червні впали на 32%, до 3,5 млн одиниць. При цьому Apple єдина серед п'ятірки найбільших виробників зафіксувала зниження продажів - поставки Apple Watch впали на 55 %, до 1,6 млн пристроїв. Незважаючи на це, компанія залишається беззаперечним лідером ринку, хоча її частка знизилася з 72 % до 47 %.

"Споживачі не поспішають купувати "розумні" годинники, чекаючи нових моделей і оновлення ПЗ, - говорить старший аналітик IDC Джітеш Убрани. - Швидше за все, показники ринку в цілому будуть стриманими до кінця поточного року, але ми очікуємо підвищення темпів зростання в наступному році".

Відзначається, що другий квартал минулого року став дебютним для Apple Watch.

Друге місце серед виробників "розумних" годинників як і раніше займає Samsung, який збільшив продажі на 51%, до 600 тис. пристроїв; його частка ринку підвищилася з 7 % до 16 %.

На третьому місці розташувалася китайська компанія Lenovo. Продажі її годинників підвищилися на 75%, до 300 тисяч пристроїв. Практично аналогічне число пристроїв продала LG, збільшила продажі на 26%.

У п'ятірку також увійшла швейцарська Garmin, що реалізувала 100 тис. "розумних" годинників і збільшила частку ринку з 2% до 4%.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
22.07.2016 17:31
Переглядів425
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018 20-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг