"Укрзалізниця" – найприбутковіша інвестиція у світі, – Bloomberg

У 2015 році облігації ПАТ "Укрзалізниця" були найбільш дохідними інвестиціями у світі.

Єврооблігації "Укрзалізниці" визначені як найбільш дохідний актив минулого року в сегменті вихлопних високоприбуткових облігацій junk bonds з погашенням в травні 2018 року. Про це повідомляє портал InfoResist з посиланням на агентство Bloomberg.

Інвестиції в облігації могли принести близько 90% дохідності за рік, перевищивши прибутковість лідера в сегменті акцій - Ямайського фондового індексу , який показав зростання на 83% і прибуткової валюти 2015 року - сомалійського шилінга, зростання якого склало 18% в рік.

Наголошується, що на зростання вартості облігацій "Укрзалізниці" вплинула макроекономічна стабілізація в країні і вихід України з переддефолтного стану , що відображає зростання прибутковості суверенного боргу України , який був успішно реструктуризований.

Наприклад, випуск держбондів з погашенням у вересні 2020 показав 50% дохідності, багато в чому задаючи тренд вартості інших квазідержавних боргових паперів, найбільш яскравою з яких є облігації "Укрзалізниці".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
20.01.2016 13:40
Переглядів576
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
26-05-2018 25-05-2018 24-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг