Порошенко підписав держбюджет-2017

Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про Державний бюджет України на 2017 рік".

Президент нагадав, що бюджет детально обговорили на засіданні РНБОУ в частини видатків на сектор оборони і безпеки країни. Він також особливо наголосив, що ці видатки становлять 5,2 % від ВВП і зазначив, що передусім "ці видатки сконцентровані на фінансуванні Збройних сил України і спрямовані не тільки на фіксацію грошового, медичного, речового та харчового забезпечення, а й на фінансування державного оборонного замовлення", – повідомляє Адміністрація Президента.

"Вперше ті нові зразки озброєння, які були розроблені за останні два з половиною роки, перейдуть з процесу випробування до безпосередньої постановки на озброєння, що значно посилює бойові можливості наших Збройних сил", – сказав Президент. При цьому він підкреслив, що інші силові відомства будуть також забезпечені достатнім фінансуванням.

Також документом передбачене підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн.

Петро Порошенко зазначив, що прийнятий бюджет-2017 є "соціальним, реформаторським, захищає українського виробника, українського працівника, значно покращує інвестиційний клімат в державі".

Президент повідомив, що в бюджеті 2017 року закладені видатки і на дорожнє будівництво.

Президент проінформував, що проведення реформи децентралізації в країні вже третій рік поспіль призвело до зростання місцевих бюджетів та їх можливостей. Глава держави зауважив, що бюджети розвитку місцевих громад зросли у 5-6 разів.

Президент висловив сподівання, що після ретельного аналізу наших змін до законодавства інвесторами, міжнародними експертами продовжиться покращення позицій України в рейтингу Doing Business.

Президент також підписав Закони "Про збільшення видатків на заробітну плату працівникам державних вугледобувних підприємств", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" щодо збільшення мінімальної заробітної платні до 3200 гривень, "Про внесення змін до Бюджетного кодексу".

Нагадаємо: Верховна Рада ухвалила держбюджет у ніч на 21 грудня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
27.12.2016 10:53
Переглядів617
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг