Телеканал "1+1" можуть відключити через відсутність ліцензії

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення знов відмовила у видачі бланка ліцензії телеканалу "1+1" на аналогове мовлення.

Про це повідомляє tsn.ua.

Генеральний директор "1+1" Олександр Ткаченко вчергове привіз до Нацради документи, яких вимагали чиновники. Але, попри обіцянки голови Нацради Юрія Артеменка, обміну цього документа на бланк ліцензії не відбулось. Це означає, що канал й далі виходимо в ефір без ліцензії і його можуть вимкнути. І це при тому, що за підсумками минулого року, "1+1" став найпопулярнішим за всіма комерційними аудиторіями.

Ще п'ятнадцятого грудня члени комісії проголосували за видачу ліцензії одностайно. Претензій до документів не було. Двадцять шостого грудня канал сплатив ліцензійний збір і, згідно з законом, Нацрада мала видати бланк не пізніше десятого дня після сплати. Тобто до шостого січня.

Наразі співробітники каналу не впевнені, що й шостого числа отримають ліцензію. Враховуючи, що жодних законних підстав для таких дій Нацради немає, "1+1" пов'язує це зі спробою політичного тиску на телеканал.

"Цього разу формулювання теж не влаштувало, яке хоче Національна рада. Мені було сказано, якщо буде формулювання, яке Національна рада вважатиме правильним, тоді ліцензія буде видана, хоча це суперечить нормам закону. Тобто рішення було проголосоване, і ми маємо очікувати до 6 числа ліцензії", – заявив Генеральний директор телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
04.01.2017 15:15
Переглядів934
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:57
10.01.2017
Вадим
ні нетреба відключати телеканали
17:26
04.01.2017
Шалапін
Не думаю, що відключать! В 1+1 шалені рейтинги.
останні новини
22-05-2018 21-05-2018 20-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг