Директорам шкіл не доведеться подавати е-декларації

Згідно із законом "Про вищу раду правосуддя", який набув чинності 5 січня 2017 року, директори шкіл не будуть подавати е-декларації.

Про це йдеться в прикінцевих положеннях закону, – пише Укрінформ.

"У Законі України "Про запобігання корупції" ... статтю 45 доповнити частиною п'ятою такого змісту: "5. Дія розділу VІІ цього Закону не поширюється на посадових осіб закладів, установ та організацій, які здійснюють основну діяльність у сфері соціального обслуговування населення, соціальної та професійної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів, соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, охорони здоров'я (крім керівників закладів охорони здоров'я центрального, обласного, районного, міського (міст обласного значення, міст Києва та Севастополя) рівня), освіти (крім керівників вищих навчальних закладів та їх заступників), науки", – йдеться в тексті закону.

Серед керівництва наукових установ е-декларації повинні подавати президенти, віце-президенти, головні вчені секретарі Національної та галузевих академій, керівники науково-дослідних інститутів, установ культури, мистецтв тощо.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
05.01.2017 14:41
Переглядів586
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:24
05.01.2017
Гандзя
шкода... перевірили б директорів луцьких гімназій, в яких вчаться "обдаровані" учні
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг