У Кабміні обіцяють перевірити неповні ставки бюджетників

Переводити працівників бюджетної сфери на скорочений робочий день чи на півставки через підвищення "мінімалки" ні в якому разі не можна. За цим в уряді обіцяють стежити.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, – інформує Радіо Свобода.

"Ми говоримо про те, що в бюджетній сфері – медицина, охорона здоров'я, соціальна сфера, культура – уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день і на неповні ставки. Ми взяли це безпосередньо під свій контроль. Зокрема, була створена на сьогоднішній день за дорученням прем'єр-міністра України комісія, яку очолив я як віце-прем'єр-міністр України, куди увійшли всі профільні міністри, куди увійшли представники Державної інспекції з питань праці, Державної фіскальної служби. Ми будемо щотижнево моніторити ситуацію в областях, особливо в перші три місяці, і будемо відстежувати буквально по кожній області ситуацію, що складається в навчальних закладах, в системі охорони здоров'я, щоб не допустити порушення прав працівників", – запевнив він.

До того ж, зазначив Розенко, перевести людину на півставки або на 0,75 ставки – це досить непростий процес.

"Має бути чітка аргументація цього кроку. Але давайте не будемо забувати, що перевід на зменшену ставку означає меншу тривалість робочого часу і менше навантаження на людину. Тому якщо раптом десь, може, таке відбудеться, то людина має захищати свої права і говорити про те, що вона має відпрацьовувати рівно стільки, за скільки їй платять", – сказав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
10.01.2017 21:00
Переглядів745
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:20
11.01.2017
Ольга
А эти "умники" повысили оклады за счет "внутренних резервов". Откуда у бюджетников "внутренние резервы"? В прошлом году из-за отсутствия финансирования сократили множество людей, сейчас финансирование опять урезали, а оклады повысили. Естественно, не профинансировав это повышение. Т.е. не повысить оклады нельзя, но и повысить нельзя!!!! Люди соглашаются на полставки чтобы не умереть с голоду. Моему институту в январе выделили такое финансирование, которого хватает только на оплату коммунальных услуг. И это при том, что мы отказались от горячей воды и отопления. Что на это скажет этот "умник"?
22:09
10.01.2017
Гандзя
аби не втратити роботу, люди і на півставки працюють
останні новини
25-05-2018 24-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг