Назвали найзбитковіші марки авто 2015 року

Наприкінці кожного року страховики оцінюють збитковість своїх портфелів автострахування (каско).

За результатами таких оцінок власникам тих марок авто, які впродовж року, що минає не приносили страховим компаніям великих збитків, Дід Мороз дарує знижки і бонуси, - інформує Економічна правда.

А ось власники найбільш збиткових машин знаходять під новорічною ялинкою більш високі тарифи і менш привабливі умови автострахування.
Страхові компанії постійно стежать за частотою і збитковістю різних марок і моделей автомобілів. Це дозволяє їм формувати вигідні тарифи з автострахування.

"Якщо багаторічна статистика певної марки і моделі авто показує, що збитковість знаходиться на низькому рівні, то страховик може зменшити тариф, що зробить поліс дешевше для автовласника", - пояснює менеджер з комунікацій "PZU в Україні" Олександр Мельничук.
Знижка для таких авто становить 5-10% до тарифу по каско.

"Якщо у водія є збитки за минулий період, то страхова компанія, швидше за все, підвищить тариф по наступним договором каско на 5-20% залежно від розміру шкоди", - говорить директор відділу відшкодувань і автотранспортного страхування, партнер страхового брокера BritMark Андрій Косенков.

Замість підвищення тарифу власникам витратних для страховиків машин можуть запропонувати перейти на менш вигідні умови страхування.

Автор: Дані автостраховиків

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
22.01.2016 11:30
Переглядів536
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг