В Україні на 53 % зросла кількість "обмінників"

Національний банк України упродовж минулого року видав генеральні ліцензії на здійснення валютно-обмінних операцій 17 небанківським фінансовим установам, тоді як в 2015 році – лише 11.

Про це повідомляє Finclub.

"Нацбанк зацікавлений у розвитку легального ринку валютно-обмінних операцій, одночасно посилюючи контроль за діяльністю його учасників. Зокрема, перед наданням ліцензії НБУ перевіряє структуру власності заявників, фінансове становище і джерела коштів для формування капіталу компанії, яка має намір здійснювати діяльність з обміну валют", – зазначив начальник Управління реєстрації та ліцензування Олександр Бевз.

З його слів, основне завдання регулятора – створити умови для функціонування прозорого, цивілізованого і конкурентного готівкового валютного ринку. Нацбанк у 2017 році планує продовжити вдосконалення ліцензійних умов для здійснення обміну валют і посилити контроль за ліцензіатами, які вже отримали відповідні дозволи

Всього станом на 1 січня генеральні ліцензії НБУ, що дозволяють займатися валютно-обмінними операціями, є в 30 небанківських фінансових установ та національного оператора поштового зв'язку "Укрпошта".

Небанківські фінансові установи мають 3 205 структурних підрозділів, що на 53% більше, ніж на початку 2016 року – 2 101 підрозділ.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.01.2017 12:57
Переглядів368
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг