Кабмін відповів на обурення щодо нового податку для ФОПів

Вимога про обов'язкову сплату єдиного соціального внеску в 704 грн навіть для тих українських підприємців, чий бізнес зараз неактивний, не є проблемою, оскільки ті, хто справді не здійснює господарську діяльність, просто закрилися.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, – інформує Finanse.ua.

"Ті люди, які не здійснювали господарську діяльніть, не платили податки і не мали прибутку, вони лише значилися, як зайняті. Це був подібний процес до того, як у 90-х роках люди, не працюючи на виробництві, мали трудову книжку і формально значилися працівниками, а насправді не працювали. У 90-х роках, на початку 2000-х, ми це питання вирішили через введення персоніфікованого обліку внесків до Пенсійного фонду – тримати трудову книжку на виробництві стало просто-напросто невигідно. Так і зараз, коли підприємцям запропонували або платити внески, або закритися, ті, хто справді не працював, закрилися", – сказав він.

Рева також додав, що, незважаючи на погіршення статистики за кількістю зайнятих громадян, з точки зору інтересів країни і самих підприємців нічого принципово не змінилося.

Коментуючи звинувачення у тому, що ініціатива уряду призведе до зниження числа робочих місць, міністр зазначив, що держава не може їх створювати, проте створює всі умови для їхньої появи.

"Хто створює робочі місця? Їх створює не держава, держава створює лише умови. А підприємницьку діяльність здійснюють люди. І наше завдання – створити умови для того, щоб вони могли не на папері, а на ділі займатися цим", – резюмував Рева.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ФОПАМ СТВОРИЛИ МОБІЛЬНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР ДЛЯ РОЗРАХУНКУ НОВИХ ПОДАТКІВ

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
20.01.2017 19:34
Переглядів443
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2017 15-10-2017
Вибір редактора

Рейтинг