Для підприємств встановили тарифи на електроенергію

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, прийняла постанову про встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію при переході до ринкових роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, з 1 лютого 2017 року.

Рішення ухвалили на засіданні НКРЕКП у понеділок, – пишуть Українські національні новини.

"Департаментом із регулювання відносин у сфері енергетики здійснено розрахунок роздрібних тарифів на електричну енергію при переході до ринкових роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, на території України, які наведено у проекті рішення. При цьому зміна роздрібних тарифів на електричну енергію для ПРТ, яким у січні 2017 року вже були встановлені ринкові тарифи на електричну енергію, передусім пов'язана із впливом коригувань, що здійснюються через один місяць після розрахункового", – йдеться у документі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
23.01.2017 13:17
Переглядів455
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг