У Мінкульті досліджуватимуть порнографію

У Міністерстві культури пояснили мотиви створення експертної ради щодо питань захисту суспільної моралі.

Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства культури України.

Як повідомили у Мінкультури, законом "Про захист суспільної моралі" на відомство покладено функцію громадського контролю за його виконанням.

Оскільки творчим спілкам непритаманна контрольна функція, Мінкультури виступило з ініціативою звернутися за роз'ясненнями, як саме реалізувати Закон у згаданій частині, до профільних комітетів ВРУ, а саме – Комітету з питань культури і духовності, а також Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики.

Цей же Закон покладає на Мінкультури затвердження "критеріїв віднесення продукції до такої, що має порнографічний характер".

Оскільки Мінкультури не може виконувати експертну функцію в цьому питанні, було прийнято рішення створити експертний консультативно-дорадчий орган Мінкультури – експертну раду з питань захисту суспільної моралі.

"Всіляко підкреслюємо, що основною метою такої ради є виключно напрацювання критеріїв, які згодом – після широкого громадського і професійного обговорення та врахування позицій усіх залучених до процесу фахівців та спеціалістів – будуть затверджені Мінкультури", – зазначається у повідомленні.

Після напрацювання таких критеріїв радаприпинить своє існування, бо її завдання буде вичерпане.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
25.01.2017 21:25
Переглядів430
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-04-2018 22-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг