Відомо, коли почнуть віддавати гроші вкладникам "Платинум Банку"

Повертати гроші вкладникам "Платинум Банку" почнуть не пізніше 21 лютого.

Про це повідомляє UBR.

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб уточнили, що виплати стартують не пізніше 30 робочих днів з дня початку процедури виведення банку з ринку відповідно до частини 1 статті 28 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

Раніше повідомляли про те, що два інвестори проявили інтерес до "Платинум Банку". В інформаційну кімнату надійшло дві заявки на ознайомлення з фінансовою звітністю банку. Термін подачі конкурсних пропозицій особами, які планують брати участь у виведенні неплатоспроможного банку з ринку, був продовжений до сьогодні – 6 лютого 2017 року.

Наразі відомо, що близько 99 % вкладників зможуть отримати свої кошти в повному обсязі. Це перший банк, де гарантована сума буде виплачуватися і фізичним особам-підприємцям. Сума відшкодування за станом на 11 січня 2017 року за даними звітності неплатоспроможного банку становила близько 4,9 млрд гривень.

Нагадаємо: "Платинум Банк" був визнаний неплатоспроможним 10 січня 2017 року

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
06.02.2017 18:51
Переглядів698
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг