Школи хочуть зобов'язати оприлюднювати благодійні внески

Закон "Про освіту", що проголосований ВРУ у першому читанні, містить положення про прозорий облік усіх грошових надходжень та витрат шкіл.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Це положення дозволить прозоро врегульовувати проблеми із грошовими шкільними внесками батьків, зокрема виявляти зловживання при закупівлі потрібних навчальному закладу матеріалів та необхідних послуг.

"Для того, щоб МОН почало розробляти підзаконні акти, які унормовуватимуть питання із грошовими шкільними внесками батьків, потрібно, щоб парламент проголосував за закон "Про освіту", адже зараз усі благодійні внески збираються в межах чинного закону "Про благодійну діяльність та благодійні організації". Фактично їх використання не відслідковується і не регулюється. На сьогодні депутати внесли більше тисячі правок до законопроекту, ми сподіваємося, що вже весною його винесуть в парламент та приймуть у другому читанні", – підкреслила міністр освіти Лілія Гриневич.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
06.02.2017 16:56
Переглядів686
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
07:06
07.02.2017
Гаврик
Оче правильно Підтримую цілком
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг