Кількість е-декларацій у 2017 році збільшиться на 700 тисяч

З 2017 року, відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", кількість нових декларантів зросте більше ніж на 700 тисяч осіб.

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції.

Упродовж січня 2017 року у системі електронних декларацій зареєструвалося 50 782 нові суб'єкти декларування. Разом із тими, хто вже був зареєстрований у 2016 році, – 183 675 суб'єктів декларування.

"За січень 2017 року подано: 8021 щорічну декларацію, 2965 виправлених декларацій, 2003 декларації перед звільненням, 937 декларацій після звільнення, 6133 декларації кандидатів на посаду, 610 повідомлень про суттєві зміни в майновому стані", – зазначив заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Радецький.

Відповідно до закону "Про запобігання корупції", з 2017 року значно збільшується коло громадян України, які подаватимуть свою електронну декларацію. Зокрема, прогнозується, що кількість нових декларантів зросте більше ніж на 700 тисяч осіб.

Це відбувається за рахунок нових категорій службових та посадових осіб, які працюють в органах влади і місцевого самоврядування, у державних та комунальних установах, закладах і організаціях.

ДОВІДКОВО:

Під час другої хвилі додається решта декларантів, зокрема:

  • депутати всіх місцевих рад (сільські, селищні, міські, районні в містах, районні, обласні ради);
  • державні службовці категорії "В" (наприклад: спеціалісти, провідні та головні спеціалісти в органах виконавчої влади, інші посадові особи нижче керівників структурних підрозділів та їхніх заступників);
  • посадові особи місцевого самоврядування категорій 4-7 (наприклад: керівники управлінь і відділів виконкомів, секретарі міських рад, міські голови міст районного значення, сільські та селищні голови тощо);
  • військові посадові особи ЗСУ, Держспецзв'язку та інших військових формувань;
  • усі поліцейські;
  • особи рядового чи начальницького складу державної кримінально-виконавчої служби, податкової міліції, підрозділів цивільного захисту, ДБР, НАБУ;
  • посадові та службові особи органів прокуратури, СБУ, ДБР, НАБУ, дипломатичної служби, інших державних органів;
  • посадові особи юридичних осіб публічного права – ті, хто виконує адміністративно-господарські або організаційно-розпорядчі функції в державних та комунальних закладах, установах чи підприємствах, тобто не лише керівники чи їхні заступники (наприклад: головні бухгалтери та керівники підрозділів, завідувачі відділів державних та комунальних установ, закладів та організацій, головні лікарі, керівники та заступники організацій та їхніх структурних підрозділів – начальники цехів, завідувачі відділів; особи, які керують ділянками робіт, – майстри, виконроби, бригадири тощо).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
06.02.2017 18:31
Переглядів508
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг