Як змінився рейтинг України в світі (інфографіка)

Україна поступово стає мілітарною країною, при цьому сильно втрачаючи привабливість для бізнесу. Такі висновки можна зробити, вивчивши зміни позицій нашої країни в світових рейтингах основних економічних та суспільних показників.

Про це повідомляє "Слово і Діло".

Так, за глобальним показником мілітаризації Україна минулоріч, порівняно з 2015 роком, піднялася на вісім позицій і тепер посідає 15-ту сходинку. Також Україна демонструє покращення позицій за індексом сприйняття корупції: зусилля українців, що намагаються жити без хабарів, призвели до того, що ми перемістилися зі 133-го на 131-е місце в світі. Цю сходинку Україна ділить зі східними сусідами – Російською Федерацією.

На тому ж місці, порівняно з 2015 роком, ми залишаємося в рейтингу свободи: набравши 61 бал, ділимо місце з Гонконгом.

А от у низці інших важливих показників Україна має регрес, подекуди – досить суттєвий. Наприклад, у рейтингу найкращих країн для ведення бізнесу ми лише 74-ті, хоча ще за підсумком 2015 року були 61-ми. В рейтингу інноваційних економік Україна поступилася одним пунктом, так само, як і в списку країн, що можуть похизуватися свободою в інтернеті.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.02.2017 12:23
Переглядів1110
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг