Уряд знижує соціальні нормативи на тепло, світло й газ

Уряд переглянув окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.

Про це повідомляється у відповідній постанові Кабінету Міністрів України від 6 лютого.

Зокрема, переглянули соціальні нормативи використання:

  • теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та / або квартирними приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1 квадратний метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;
  • електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВт·г до 51 кВт·г на 1 квадратний метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період;
  • природного газу для індивідуального опалення: з 5,5 кубометрів до 5 кубометрів на 1 квадратний метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Також, переглянуті коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення у багатоповерхових будинках.

Відповідне рішення уряду не передбачає здійснення перерахунку розмірів чинних розмірів субсидій, оскільки набирає чинності з 1 травня 2017 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.02.2017 16:41
Переглядів970
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг