З'явився сервіс, на якому можна дізнатись про завантаженість пунктів пропуску

На офіційному веб-сайті Держприкордонслужби запрацював оновлений сервіс, на якому громадяни можуть ознайомитися зі станом завантаженості пунктів пропуску на державному кордоні.

Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби.

На веб-сайті Держприкордонслужби запрацювала оновлена Інтерактивна карта http://dpsu.gov.ua/ua/map/. На цьому сервісі позначені пункти пропуску та різними кольорами стан їх завантаженості на виїзд з України. Вся інформація оновлюється кожні три години.

Натискаючи позначку пункту пропуску, громадяни мають можливість дізнатися про час його роботи, кількість легкових і вантажних авто перед ПП, а також швидкість оформлення легкових автомобілів за годину. Окремі пункти пропуску також доповнені зображенням з камер відеоспостереження.

Якщо час очікування становить не більше однієї години, то значок пункту пропуску позначений зеленим кольором. Синій колір на Інтерактивні карті характеризує середній стан завантаженості, де час очікування транспортного засобу – до 2-ох годин. А якщо завантаженість висока та час очікування автомобілів складає більше 2-ох годин, це – червоний колір.

Використовуючи оновлений сервіс, можна ефективно планувати поїздки через кордон та обирати оптимальні маршрути руху.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
20.02.2017 14:06
Переглядів1093
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:27
21.02.2017
васильок
круто!
15:35
20.02.2017
українка
якщо справно працюватиме, то буде зручно
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг