Податкові зміни для водіїв у 2017 році

Цього року деякі автомобілісти, що бажатимуть продати авто, відчують певні зміни.

Нововведення в законодавстві в основному пов'язані з митною вартістю автомобілів і оподаткуванням, – "automotoclub.info"

Зміни в Податковому кодексі вступили в силу з 1 січня цього року. Не оминули вони і власників транспорту. Якщо реалізуються автобуси та вантажівки – податковий збір буде становити 5% від вартості + 1,5% військового збору.

Якщо ж ви вирішили продати легковий автомобіль – вся виручена сума піде у вашу кишеню. Проте, після реалізації другого – доведеться внести лепту в бюджет.

Збирачами податків зараз стали працівники сервісного центру МВС. Тепер це також входить в їх обов'язки. Для того, щоб встановити вартість автомобіля, а в подальшому і податок, в сервісному центрі проводять експертизу. Крім цього, обов'язково шукають пошкодження. І зовні, і під капотом.

Також в силі залишається і ввізне мито на автомобіль у розмірі 10% від вартості. І "податок на розкіш". Нагадуємо, власники, чиї автомобілі не старше 5 років і вартість яких понад мільйон двісті тисяч гривень, зобов'язані сплачувати річний податок у розмірі 25 тисяч гривень. Тому, щоб їздити з вітерцем", доведеться викласти немало.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
26.02.2017 18:16
Переглядів5091
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:57
26.02.2017
васильок
Та нічого критично страшного.
останні новини
20-01-2018 19-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг