В Україні назвали "найпрозоріші" партії

За результатами дослідження звітності політичних партій, які претендують на фінансування з державного бюджету, встановлено, що партії стали прозорішими та підзвітними.

Про це під час форуму повідомив голова центру політичних студій та аналітики "Ейдос" Віктор Таран, – пишуть Українські національні новини.

"Згідно з нашою методологією, ми оцінки ділили на 4 частини: до 30 % – це низький рівень, це означає, що партії не змогли подолати вимоги закону і стати прозорими, підзвітними та інституційно спроможними. Всі партії перейшли 30-відсотковий бар'єр і майже всі, крім Радикальної партії, перейшли 50 % бар'єр. Тобто реформа прозорості та підзвітності політичних партій відбулася, тепер кожен громадянин бачить всю інформацію про фінансово-матеріальний стан партії. Другий блок, середній 30-60 %, подолали три партії ("Батьківщина", "Опозиційний блок", "Народний фронт"). Високий – дві партії ("Солідарність", "Самопоміч"). Найвищі показники – від 90 до 100 % – не подолав ніхто, так що партіям є куди розвиватися. Але ми вважаємо, що на перші півроку закону результати дуже гарні", – розповів він.

При цьому він додав, що результат аналізів звітів показав, що продовжує існувати тіньове фінансування політичних партій.

"Ми знайши порушення, більше тисячі порушень на всі партії", – додав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
27.02.2017 13:01
Переглядів1187
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:58
27.02.2017
Свідомий
Хто б сумнівався
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг