Скільки грошей зберігається на рахунках держбюджету України

На рахунках державного бюджету України на даний момент зберігається 2-3 мільярда гривень.

Про це розповіла Еспресо.TV голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз.

Із її слів, ще на рахунках в місцевих бюджетів знаходиться 60 мільярдів гривень, які обліковуються на рахунках Державної казначейської служби.

"Загальний фонд державного бюджету 2-3 млрд. Чому? Тому що в нас насправді є велика проблематика з Пенсійним фондом України. Якщо протягом останніх двох років забезпечує шляхом надвеликої кількості коштів, виділених з державного бюджету, то в попередніх роках ми їм надавали позички з єдиного казначейського рахунку", – зазначила Слюз.

Всього Пенсійний фонд заборгував єдиному казначейському рахунку, а це ж ті самі кошти і державного бюджету, і місцевого бюджету – 48 мільярдів гривень, – розповіла голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз.

"Тобто 48 млрд грн – борг, який вже тягнеться – він накопичувався кожного року – ми минулого року жодної гривні позичок не надавали Пенсійному фонду. Цього року в січні надали, і вони нам вже повернули", – додала вона.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
12.03.2017 12:58
Переглядів313
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг