Україна перейде на електронні трудові книжки

В Україні запустять електронні трудові книжки. Сервіс вже в розробці, пілотний запуск готують до осені.

Про це повідомляє "Сегодня".

"Загальний обсяг пенсійних видатків заплановано на рівні 283,2 мільярда гривень. Це майже на 30 мільярдів гривень більше, ніж минулого року. І в цих видатках враховано і дворазове збільшення мінімального розміру пенсій у зв'язку зі зростанням прожиткового мінімуму в травні і грудні поточного року", – сказав Олексій Зарудний, голова правління Пенсійного фонду України.

Чиновники до осені планують повністю закінчити оцифрування паперових відомостей. Це дозволить пенсіонерам звертатися в органи соцзахисту незалежно від місця реєстрації.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
17.03.2017 10:30
Переглядів664
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:58
17.03.2017
brom4ik
Ідея добра, але все може закінчитися погано. Вже є ЄДБО для всіх вступників, але права власності належать не державі, а приватній компанії і кожного року МОН і виші сплачують гроші за користування нею. Але і кожного року виникає загрозлива ситуація, мало не до шантажу, відключити виші від бази (наче газовий шантаж). Таким чином, електронний вступ та широкий конкурс щороку під загрозою. Та вступ то таке, один чи два рази за життя. А якщо данні про робітників опиняться в такій ситуації, люди на решту життя можуть лишитися без пенсії, якщо компанія-власник образиться на державу. А держава в нас лише тарифи вміло піднімає, та захищає насірових. Депутати, мабуть, без пенсії не подохнуть. Проте, дрібні робітники можуть на решту життя лишитися ні з чим.
11:41
17.03.2017
українка
вона ще довго буде переходити
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг