Українці, в яких нема лічильників, будуть платити за тепло по-новому

Уряд удосконалив Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

Відповідне рішення закріплене постановою уряду України №156 від 16 березня 2017 року.

Зокрема, у цих Правилах змінено формулу та механізм нарахування плати за послугу з централізованого опалення споживачам, у яких відсутні квартирні та будинкові засоби обліку теплової енергії.

Це забезпечить об'єктивні умови нарахування споживачам плати за послугу з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря і фактичного надання послуги, а також справедливий перерозподіл плати між місяцями опалювального сезону (теплий місяць – менша плата, холодний місяць – більша плата).

Рішення ухвалене для недопущення неоднозначного трактування підприємствами-виробниками/виконавцями послуги з централізованого опалення норм Правил, що призводить до невідповідності нарахованої плати за послугу з централізованого опалення змінам температури зовнішнього повітря протягом місяця.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
20.03.2017 17:11
Переглядів292
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг