Путін заборонив грошові перекази в Україну

Президент Росії Володимир Путін схвалив поправки до закону "Про національну платіжну систему", що уточнює порядок проведення транскордонних грошових переказів з Росії за допомогою іноземних платіжних систем, зокрема в Україну.

Відповідний закон опублікований на російському офіційному порталі правової інформації, – повідомляє "Новое время".

Закон передбачає заборону на транскордонні перекази грошей без відкриття банківського рахунку за допомогою платіжних систем у разі введення іноземною державою заборон щодо російських платіжних систем.

Закон повинен набути чинності через 30 днів після дня його офіційного опублікування і поширюватися на заборони, введені іноземними державами до його вступу в силу.

Перший заступник голови бюджетного комітету РФ Микола Журавльов заявив, що це відповідь на дії України, яка фактично заборонила роботу російських платіжних систем і перекази з Росії в Україну восени 2016 року.

Нагадаємо: раніше Рада Федерації схвалила закон, який обмежує грошові перекази з РФ в інші держави за допомогою іноземних платіжних систем

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
04.04.2017 17:57
Переглядів421
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг