Україна повинна скасувати мораторій на продаж землі в 2017, – МВФ

Міжнародний валютний фонд очікує затвердження Верховною Радою законопроекту щодо запуску ринку землі, а також скасування мораторію на продаж земель сільгосппризначення.

Про це йдеться в тексті меморандуму між Україною і МВФ, – інформує Громадське.

"Схвалення Верховною Радою України закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, що передбачатиме завершення мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення з кінця 2017 року, таким чином дозволяючи продаж землі, що знаходиться у державній та приватній власності відразу ж після цього", – йдеться у тексті.

Термін ухвалення відповідного законопроекту, відповідно до тексту меморандуму, встановлено до кінця травня 2017 року.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів спочатку очікував ухвалення законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення до кінця грудня 2016 року. Однак Верховна Рада в кінці жовтня продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення, введений в 2002 році, до 2018 року.

28 жовтня Петро Порошенко підписав законопроект, який передбачає продовження заборони на продаж сільськогосподарської землі.

Переглянути повний текст меморандуму.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
05.04.2017 18:57
Переглядів545
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг