Де в Україні найлегше знайти роботу

Кожен десятий українець витратив більш ніж рік для пошуку нової роботи.

Про це свідчать дані опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна(hh.ua), проведеного у березні 2017 року. Дослідження стосувалося останніх 6 місяців, – інформує 24 телеканал.

Половина українців не змінювала постійного місця роботи за цей період. Третина респондентів шукала роботу.

14 % респондентів вистачило декілька тижнів, аби працевлаштуватись. Натомість кожен десятий опитаний займався пошуком нового місця зайнятості протягом двох місяців. 6 % зауважили, що вони були в процесі пошуку приблизно півроку. Кожен двадцятий респондент займався питаннями працевлаштування від шести місяців до року, і кожен десятий витратив на це більше року.

Найвищий показник працевлаштування спостерігається у сфері важкої промисловості – 26 % респондентів серед опитаних вдалося залагодити питання працевлаштування протягом двох чи декількох тижнів. У сфері гуртової торгівлі кожен п'ятий респондент зміг знайти роботу за один місяць. У сфері логістики і транспорту схожа ситуація: нове місце працевлаштування знайшлося швидко для 19 % респондентів. Також, у порівнянні з іншими професійними галузями, хороші показники працевлаштування мають представники сфери медіа та IT.

Натомість є професійні сфери, де процес працевлаштування може затягнутися надовго. Так, кожен п'ятий спеціаліст державних структур і кожен шостий фахівець у сфері телекомунікацій витратили понад рік, аби знайти підходящу роботу. Непроста ситуація з пошуком нового місця складається у охочих працювати в нафтогазовому та фінансовому секторі. 10 % спеціалістів легкої та харчової промисловості також працевлаштовувалися близько року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
11.04.2017 19:33
Переглядів691
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-03-2018 21-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг