Україна бере 400 мільйонів євро кредиту на модернізацію ЖКГ

Народні депутати України ухвалили закон про ратифікацію угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, який передбачає надання 400 мільйонів євро для модернізації ЖКГ.

За відповідне рішення проголосував 261 народний обранець, - повідомляє Укрінформ.

Як зазначається у пояснювальній записці до ухваленого Закону, 23 липня минулого року підписано Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (проект "Програма розвитку муніципальної інфраструктури України") з метою сприяння залученню коштів у регіони України для модернізації житлово-комунального господарства.

За даними авторів Закону, угодою передбачено залучення кредиту Європейського інвестбанку в обсязі 400 мільйонів євро.

Кінцевими бенефіціарами кредиту можуть бути центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, державні та комунальні підприємства (включаючи підприємства, державна чи комунальна частка в яких більша 50 відсотків).

Загальний період погашення позики становить від 15 до 30 років, у тому числі враховуючи пільговий період (для різних набувачів кредиту різний термін пільгового періоду).

"Реалізація Проекту сприятиме містам-учасникам у підвищенні якості і надійності послуг шляхом забезпечення фінансування та впровадження низки інституційних покращень за різними напрямами, а саме: теплопостачання, водопостачання, водовідведення, енергоефективність будівель, зовнішнє освітлення населених пунктів, поводження з побутовими відходами", - підкреслили автори Закону.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
03.02.2016 12:25
Переглядів376
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг