Що дасть ухвалення змін до Конституції в частині децентралізації, – інфографіка

Журналісти спробували розібратися, що дасть ухвалення конституційних змін в частині децентралізації, виявити спірні моменти запропонованого проекту, а також позиції парламентських фракцій щодо даного питання

Президент Петро Порошенко назвав конституційні зміни в частині децентралізації одним з ключових елементів мирного плану, який у вересні 2014 року став основою для підписання домовленостей у Мінську, – повідомляє видання Слово і Діло.

Ухвалення змін до Конституції України в частині децентралізації є одним із головних зобов'язань, яке взяла на себе українська сторона, підписуючи документ у Мінську.

"Кожен і всі 13 пунктів Мінських угод - про те, як забезпечити мир в Україні", – заявив Порошенко.

Однак через неоднозначність деяких положень запропонованого Президентом варіанту поправок до Конституції (йдеться про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, а також про повноваження префектів), можливість ухвалення змін до Основного закону країни, схоже, прямує до нуля, вважають журналісти.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
03.02.2016 16:27
Переглядів592
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг