У Польщі удосконалюватимуть закон про заробітчан

Багато представників партій у Польщі виступають за подальшу роботою над урядовим проектом закону, що окреслює нові принципи працевлаштування іноземців на сезонні і короткотермінові роботи.

Після першого читання проект новелізації закону про промоцію працевлаштування та про установи ринку праці, було надіслано на доопрацювання у сеймову комісію, – повідомляє Польське радіо.

Новелізація, зокрема, впроваджує новий вид дозволу на сезонну працю, а також так званий багатосезонний дозвіл, що видаватиметься на 3 роки. Заступник міністра праці Станіслав Швед додав, що нова форма працевлаштування замінить дуже популярні спрощені процедури, тобто реєстрацію заявок у Повітових управліннях праці з метою взяти на роботу певного іноземця.

Згідно із проектом, дозвіл на сезонну роботу видаватимуть усім громадянам третіх країн в конкретних секторах економіки: у рільництві, садівництві і туристиці – до 9 місяців календарного року.

Проект ущільнює процедури, пов'язані з виконанням короткотермінової роботи для громадян Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та України.

Новелізація закону про промоцію працевлаштування та про установи ринку праці впроваджується до польського законодавства, згідно із директивою Європейського парламенту 2014 року у справі умов прибуття і перебування громадян третіх країн задля працевлаштування як сезонного працівника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ПОЛЬЩІ ЗНОВУ ХОЧУТЬ ЗМІНИТИ ПРАВИЛА ВИДАЧІ РОБОЧИХ ВІЗ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
12.05.2017 12:12
Переглядів1050
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:32
12.05.2017
Шалапін
Знецінюють зовсім працю українців, які масово їдуть туди (і не тільки туди) на заробітки. Самі ж поляки б за такі смішні (для них) гроші не працювали б і не працюють!
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг