В Україні перевірять 25 страхових компаній

Державна регуляторна служба узгодила запити Нацкомфінпослуг на проведення 35 позапланових перевірок 25 страховиків.

Про це повідомляє Finclub.

ДРС розглянула звернення регулятора фінансового ринку від 11, 15, 16, 17, 18 травня.

"Держрегуляторна служба погоджує Нацкомфінпослуг проведення позапланових заходыв державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення її законних прав", – йдеться в узгодженні ДРС.

Три перевірки відбудуться в "Українській транспортній страховій компанії".

По дві – в "Галицька", "Еталон", "Київський страховий дім", "Альфа-Гарант", "Європейський страховий союз", "Країна", "ВУСО", "Здорово".

По одній – в "Оранта-Січ", "Уніка", "Українська пожежно-страхова компанія", "Експрес Страхування", "Мега-Гарант", "Кредо", "Ингосстрах", "ПЗУ Україна", "Домінанта", "Ренесанс Життя", "Страховий капітал", "Оранта", "Княжа Віена Іншуранс Груп", "Страхова компанія ТАС", "Київ Ре", "Арсенал Страхування".

Як повідомлялося, 19 травня ДРС видала 15 дозволів на позапланові перевірки 12 ризикових страхових компаній і однієї компанії зі страхування життя у зв'язку з порушенням прав фізосіб – клієнтів страховиків.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
29.05.2017 14:18
Переглядів618
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-05-2018 24-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг