Яких спеціалістів потребують в Україні

Якщо ви плануєте змінити роботу, то 2017 рік – вдалий час для цього.

Згідно з даними експертів, нині на ринку праці для пошукачів склалася найсприятливіша за останні три роки ситуація, – повідомляє ТСН з посиланням на дані rabota.ua.

Загальна кількість пропозицій роботи в квітні 2017 порівняно з січнем 2016 року збільшилася на 45 %. Крім того з квітня традиційно зростає й число сезонних вакансій та варіантів тимчасової роботи як для спеціалістів з досвідом, так і без нього. Тож, на думку аналітиків, якщо ви планували змінити місце роботи, покращити своє матеріальне становище чи маєте наміри підзаробити за літній сезон – саме час переглянути актуальні пропозиції роботодавців.

Кого шукають роботодавці?

Звісно, кількість відкритих вакансій залежить від сфери діяльності. Так, трендом останніх місяців є зростання попиту на представників робітничих спеціальностей, друге місце за кількістю пропозицій вже досить довго зберігається за будівельною сферою. Варто зауважити, що зростає й рівень зарплат, які пропонують роботодавці професіоналам в цих галузях. В квітні – напередодні сезону відпусток – до трійки лідерів за кількістю пропозицій роботи увірвалася й сфера готельного бізнесу, ресторанів та кафе. Цікаво, що ще в березні ця галузь займала передостаннє, дев'яте місце в ТОПі професійних сфер за кількістю вакансій.

А от до антирейтингу – ТОП-10 професійних сфер, які найповільніше зростають за кількістю вакансій – увійшли наука та освіта, некомерційні організації та нерухомість. Знайти роботу спеціалістам в цих галузях буде значно складніше, аніж, наприклад, кваліфікованим швачкам чи будівельникам.

Активність роботодавців залежить не тільки від сфери діяльності, але й від регіону. Так, в квітні цього року найбільш динамічно кількість відкритих вакансій зростала в Закарпатській, Полтавській, Черкаській, Миколаївській, Хмельницькій і Сумський областях.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
29.05.2017 18:57
Переглядів1103
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:13
29.05.2017
Юродивий
Мало того, що не думають про професії майбутнього, так ще й ніхто працювати не хоче в Україні за копійки. Чим далі, тим більше відчуватиметься брак робочої сили. Не тільки висококваліфікованої, а звичайної.
останні новини
25-05-2018 24-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг