Vodafone запустила платіжний додаток Vodafone Pay

Компанія "Vodafone Україна" без офіційних повідомлень запустила платіжний додаток Vodafone Pay.

Про це повідомляє AIN.UA.

Як зазначається, це сталося в п'ятницю, 26 травня.

Vodafone Pay – мобільний додаток для здійснення платежів. Зараз посилання на офіційному сайті Vodafone повідомляє про помилку, однак в кеші Google можна подивитися, який вона мала вигляд.

Реєстрація досить проста: введення мобільного телефону, введення коду з SMS і установка PIN-коду для входу в додаток. Якщо з цим же номером телефону ви були зареєстровані в системі MasterCard MasterPass, додаток покаже повідомлення про можливість підключення банківської карти з MasterPass.

Мобільний додаток дозволяє:

  • оплачувати більш 400 послуг, включаючи комунальні, грошовими коштами з балансу вашого мобільного рахунку або з прив'язаної платіжної картки;
  • переказувати гроші з карти на карти (p2p) як за повним номером картки, так і за допомогою номера телефону, якщо номер картки одержувача невідомий;
  • використовувати систему MasterPass для зберігання карт;
  • поповнювати мобільний рахунок без комісії.

У додатку доступні:

  • посилання на запуск мобільного додатку My Vodafone;
  • меню платіжних карт;
  • поповнення мобільного номера Vodafone без комісії;
  • перекази з картки на картку з низьким тарифом 0, 5% + 2,5 грн ;
  • оплата численних послуг – банки і фінансові послуги; електронна комерція та інтернет-магазини; ігри, програми та інші розваги; інтернет, телефонія, телебачення; мобільний зв'язок; комунальні платежі; квитки та інше. У кожній категорії існує пошук.

Дані послуги можуть бути оплачені як з прив'язаної карти, так і з балансу мобільного номера. Також в додатку доступні історія проведених платежів; можливість виставити рахунок (одержувачу прийде запит про прохання грошового переказу); WEB-паспорт, QR-код і QR-сканер, а також відповіді на найбільш поширені питання.

Vodafone Pay може бути встановлено на смартфони з Android 4.4 і вище або з iOS 7.0 і вище для абонентів будь-якого українського мобільного оператора, оплата з рахунку мобільного номера доступна тільки абонентам-передплатникам "Vodafone Україна".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
29.05.2017 21:26
Переглядів723
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг