Українські виші зможуть отримувати гроші за місце в рейтингу

Міністерство освіти і науки України працює над змінами до закону "Про вищу освіту", які передбачають, що виші будуть фінансуватися на основі формули з урахуванням рейтингу та результативності.

Про це заявив заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець під час круглого столу, присвяченого питанню фінансування вищої освіти, – повідомляє Українська правда.

Крім того, ВНЗ та наукові установи повинні отримати статус неприбуткових організацій.

Зі слів Ковтунця, такі зміни необхідні, оскільки зараз відсутня реальна фінансова автономія ВНЗ, а державні витрати не завжди відповідають якості освітніх послуг.

"Зараз в Україні якість освіти не підтримується в грошовому еквіваленті. Ми фінансуємо установи замість того, щоб фінансувати освітні послуги", – повідомив Ковтунець.

Аби забезпечити справедливий розподіл державних коштів та фінансову автономію вишів, сьогодні необхідно внести низку змін до закону "Про вищу освіту" та Податкового кодексу. Фінансування за розробленою нами формулою та новий статус ВНЗ потребуватиме нового фінансового менеджменту в університетах".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.06.2017 18:51
Переглядів351
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-11-2017 18-11-2017 17-11-2017
Вибір редактора

Рейтинг