В Україні самоліквідовується ще один банк

Український комерційний банк "Фінансовий партнер" заявив про припинення банківської діяльності без закриття юридичного особи.

Про це повідомляється на сайті фінустанови.

"На позачергових загальних зборах акціонерів ПАТ КБ "Фінансовий партнер" 7 червня 2017 року прийнято рішення про припинення банківської діяльності без закриття юридичного особи у відповідності з Законом України "Про спрощену процедуру реорганізації та капіталізації банків", – йдеться в повідомленні.

Тож банк повідомляє, що надалі не зможе виконувати проведення операцій держателям банківських платіжних карток MasterCard.

"Пропонуємо Вам здійснити заходи по зняттю/перерахування коштів з карткових рахунків до дати блокування карток MasterCard", – зазначають у банку.

Датою блокування карток MasterCard буде 3 липня 2017 року. Після цієї дати зняття коштів з карткових рахунків буде можливо в касі банку після закінчення 45 днів у відповідності з умовами укладених договорів та у відповідності з правилами міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
08.06.2017 19:35
Переглядів553
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг