Аpple блокує iPhone 6 за ремонт в сторонніх сервісах

Останнє оновлення програмного забезпечення iPhone 6 блокує подальше використання смартфона, якщо виявляє, що він був відремонтований не в офіційному представництві корпорації Apple.

Проблема, з якою почали стикатися власники нових смартфонів, відома як "error 53" ( "помилка 53"), і раніше вже була помічена при використанні інших продуктів компанії Apple, – пише видання gordonua.com з посиланням на газету Guardian.

Телефони користувачів, які раніше ремонтували основну кнопку смартфона ("додому") не в офіційних представництвах Apple, перестали працювати після установки останньої версії операційної системи, iOS 9.

Зокрема, видання наводить приклад одного з власників, фотографа Антоніо Олмос, телефон якого був заблокований через "помилки 53".

"Коли Олмос, який стверджує, що за останні роки витратив на продукцію корпорації Apple тисячі фунтів, приніс телефон в магазин Apple в Лондоні, співробітники заявили йому, що нічого не можуть зробити, і що його телефон тепер недійсний", - йдеться в матеріалі.

На форумах компанії Apple один з користувачів скаржиться, що не може користуватися iPhone, хоча продовжує щомісяця за нього платити.

"Я дійсно міняв розбитий екран телефону, і я розумію, що тепер він офіційно вважається підробленим, але дайте мені хоча б користуватися ним на старій операційній системі, - пише власник iPhone 6. - Я не можу отримати доступ до старих фотографій і важливих документів".

Apple підтвердила редакції британського видання, що програмне забезпечення iPhone перевіряє, чи були вироблені ремонтні роботи авторизованим співробітником компанії-виробника.

Власникам телефонів, які зіткнулися з "помилкою 53", рекомендовано звертатися в службу підтримки Apple.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
08.02.2016 14:14
Переглядів564
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг