"Закон Савченко" в Україні вже не діє

Від сьогодні набуло чинності скасування "закону Савченко".

Про це повідомляють Українські національні новини.

Як зазначається, закон "Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення", ухвалений Верховною Радою 18 травня, набуває чинності 21 червня.

Народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у парламенті заявив, що злочинці, які були випущені на волю за "законом Савченко", вбили 66 людей.

"Результат ухвалення цього закону ("закону Савченко", – ред.) , за який несемо відповідальність всі ми це 66 людей, яких було вбито цими злочинцями, які вийшли раніше за "законом Савченко", більше 1,5 тис. грабежів це на рівні травня 2016 року, біля сотні зґвалтувань і тому подібне" сказав Геращенко.

З його слів, ухвалення цього закону парламентом є складовою частини гібридної війни Росії проти України.

Зазначимо, законом, який набув чинності 21 червня, передбачено, що попереднє ув'язнення зараховується судом у строк покарання у разі засудження до позбавлення волі день за день.

При цьому передбачається, що в окремих випадках суд може ухвалити рішення про пом'якшення покарання або взагалі звільнити засудженого від його відбування.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
21.06.2017 13:38
Переглядів374
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018 20-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг