Уряд зняв обмеження для мобільних платежів

Кабінет Міністрів України врегулював питання повернення невикористаних коштів абоненту мобільного зв'язку.

Про це у Facebook повідомив перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

"Ринку мобільних платежів бути. Сьогодні уряд усунув важливий бар'єр, який стримував можливості розрахунків за допомогою мобільного телефону. Адже на послуги мобільного зв'язку нараховується пенсійний збір. Ось і треба було врегулювати механізм повернення цих коштів, якщо оплата з мобільного не пов'язана із оплатою послуг телекому. Відтепер ця перешкода усунена", – написа він він.

Як інформує "Новое время", глава Офісу ефективного регулювання (BRDO) Олексій Гончарук зазначив, що, дуже скоро в Україні мобільним телефоном можна буде користуватися як гаманцем.

У пояснювальній записці до відповідного документа зазначено, що в результаті його прийняття прозоро і чітко врегульовано питання повернення операторами стільникового зв'язку сум сплачених послуг (включаючи суму збору на обов'язкове державне пенсійне страхування) користувачам послуг стільникового зв'язку, а також відповідного обліку і обліку таких повернень в звітності операторів стільникового зв'язку. Крім цього результатом прийняття проекту постанови буде розвиток мобільних платежів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
04.07.2017 18:21
Переглядів549
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг