Восени Польща збільшить постачання газу в Україну

Польський оператор газотранспортних систем компанія Gaz-system і український оператор ГТС - Укртрансгаз з 1 вересня розширять потужності для поставок газу в Україну.

Так, через через пункт Германовичі в період з 1 вересня до 30 квітня можна буде постачати 250 тис. куб м газу на годину, в період з 1 травня до 31 серпня – 167 тис. куб м газу на годину, – повідомляє "Новое время".

Відзначається, що остаточні пропоновані потужності для кожного місяця з боку Gaz-system будуть визначатися відповідно до графіка, сформованого в результаті календаря аукціонів. Вільна пропускна здатність буде пропонуватися на аукціонах.

Нагадаємо, що поставки газу в Україну через Германовичі почалися в листопаді 2012 року. Загальна пропускна здатність для поставок газу в Україну на цій ГІС спочатку становила близько 1,5 млрд куб м на рік.

Раніше польська компанія GAZ-System повідомила про припинення подачі в систему газопроводів країни газу, який надійшов по реверсу з "ямальського газопроводу".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
12.07.2017 18:05
Переглядів363
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-04-2018 22-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг