В Україні для автомобілістів планують ввести новий податок

В Україні хочуть ввести екологічний податок з транспортних засобів.

Про це заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, – пише Експрес.

Транспортні засоби забруднюють близько 80% атмосферного повітря в місті, каже міністр. Це забруднення як приватного, так і муніципального транспорту.

"Паливний податок успішно зарекомендував себе у країнах Європейського Союзу. Там надходження від нього досить високі. Податком обкладають різні види двигунів і палива. Вважаю за доцільне повернутися до розгляду питання про розширення бази екологічного оподаткування за рахунок сплати такого податку з транспорту", – заявивив міністр.

Держбюджету в минулому році надійшло понад 4,2 млрд грн від сплати екологічного податку. Найбільшими платниками стали підприємства металургійної, видобувної, переробної, житлово-комунальної сфери та паливно-енергетичного комплексу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
24.07.2017 09:55
Переглядів602
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
11:08
24.07.2017
Микита
Ніякого нового податку для автомобілістів не введуть, поки не вичистять Україну від транспорту на іноземних реєстраціях, бо їх жодні українські податки не торкаються.
останні новини
22-01-2018 21-01-2018 20-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг