#Сім_сорок: куди котиться світ?

Ви помітили перенасичення негативними новинами: на телебаченні, в інтернеті, на шпальтах газет? То посеред білого дня група озброєних молодиків пограбувала підприємців, то син зарізав матір, то в рідному селі вбили випускницю, то блискавка спалила хату. І навіть старий і спокійний Луцьк лякає останніми подіями: аварії, крадіжки, напади, пожежі, смерті на коліях, самогубства, боротьба за владу й взаємні наклепи. Що сталося з людьми? Що відбувається зі світом?

Ніби зірвалися з ланцюга, неначе дійшли до межі. І все частіше, зухваліше й жорстокіше. Не мають страху ні перед небом, ні перед законом.

Смерть в прямому ефірі… Люди, за чим ви женетеся? За успіхом, грішми, славою? Чого вам бракує? Попри стихії, нещасні випадки, хвороби, ви САМІ ж СВОЇМИ руками руйнуєте СВОЄ майбутнє, ставите під ризик СВОЄ життя.

Люди стають егоїстами, втрачають повагу і культуру, шукають собі виправдання і не розуміють глибини своїх вчинків. Перестають довіряти: владі, поліції, судам, журналістам. Марять золотими батонами, живуть в інтернеті, зубами чіпляються за можливості, нехтуючи принципами і мораллю.

Поставне собі усього два питання: які перспективи нас чекають, якщо це не припиниться, і що робити, щоб це зупинити?

Автор:Оксана ПУНЯК
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
29.07.2017 07:40
Переглядів482
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
26-04-2018 25-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг