Лідер кримських татар Чубаров закликав активістів інших країн блокувати російські фури

Рефат Чуборов

Лідер кримських татар Рефат Чубаров підтримав активістів, які блокують російські вантажівки на кордонах України і закликав активістів інших країн приєднатися до акції.

"Абсолютно підтримую громадянську ініціативу співгромадян у Закарпатській, Львівській, Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій та Житомирській областях, які заблокували на території своїх областей транзит вантажного транспорту, який належать юридичним і фізичним особам Російської Федерації", - написав він у Facebook.

Блокування російських вантажівок, що перевозять товари в країни ЄС через Україну, Чубаров назвав "відповідальною позицією громадянського суспільства України у відповідь на повну заборону РФ на транзит товарів з України через свою територію".

Також Рефат Чубаров закликав вести переговори з активістами Білорусі, Латвії, Литви, Естонії, аби й вони приєднувалися до акції.

"Росія, яка окупувала Крим і розв'язала війну на Сході України, повинна бути повністю ізольована від цивілізованого світу до того часу, поки останній російський солдат не покине територію незалежної України в її міжнародно визнаних кордонах, включно з Кримом", - додав Чубаров.

Абсолютно поддерживаю гражданскую инициативу сограждан в Закарпатской, Львовской, Волынской, Ивано-Франковской, Черновиц...

Опубліковано Рефатом Чубаровим 13 лютого 2016 р.
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.02.2016 18:13
Переглядів340
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг