Пояснили, як безробітним українцям будуть нараховувати субсидії

Безробітні громадяни працездатного віку зможуть отримати субсидію розміром не більш ніж два прожиткові мінімуми.

Про це повідомляє Урядовий портал у Facebook.

"Неофіційні доходи отримує величезна кількість українських домогосподарств. Не сплачуючи нічого в державний бюджет країни, недоброчесні громадяни хочуть отримати допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг – субсидію – у максимальному розмірі. І така допомога донедавна їм справді надавалася. Це не справедливо відносно до тих людей, які працюють офіційно, чесно сплачуючи державі податки. За обсягом субсидія, скажімо, у скромної вчительки, яка тяжкою працею заробляє гроші і чесно сплачує податки, може бути меншою, ніж у тих, хто не декларує жодної копійки, але при цьому споживає газ, світло", – йдеться у повідомленні.

Тому зарахуванням двох прожиткових мінімумів – з 1 травня 2017 р. – 3 248 грн. – держава вирівнює соціальну справедливість між тими, хто справді потребує підтримки в оплаті житлово-комунальних послуг, і тими, хто начебто не працює, але на якісь доходи живе.

Тому якщо людина працездатного віку не працює, не служить в армії, не вчиться, їй під час оформлення субсидії з 1 травня 2017 року зараховується не більше двох прожиткових мінімумів – 3 248 грн.

Це стосується лише працездатних осіб. Водночас є ті, хто насправді перебуває у складних життєвих обставинах. І тоді комісія при розгляді заяв від таких претендентів на субсидію, якщо згадані обставини дійсно підтверджуються, може встановити згадану державну допомогу з урахуванням одного – 1 624 грн, а не двох прожиткових мінімумів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
15.08.2017 14:58
Переглядів1643
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:47
21.11.2017
Ларіса
Я і чоловік непрацюєм бо живем у селі роботи немає доходи з одної корови скажіть як жити далі а нам два прожиткових це ненормально дайте людям роботу
15:48
07.11.2017
ольга
Я безробітна тому що вмене свекруха майже інвалід і їй 78 років , а чоловік далекобійник і його майже не буває дома . То скажіть мені будь ласка це хіба привід нарахувати мені два прожиткових мінімуми??? І ви хочете сказати що це розумні люди!!!!!!?
20:01
06.11.2017
Оксана
У скромної вчительки, яка тяжкою працею заробляє гроші і чесно сплачує податки є чоловік який безробітній, роботи в селі немає, двоє дітей і чоловік живуть на її зарплату то чому держава не прораховує такі варіанти? Вибачте, кого ви набрали в міністерство, некомпетентних людей?
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг