При якому розмірі боргу за "комуналку" не даватимуть субсидій

У Кабінеті міністрів приступили до розгляду поправок до правил отримання субсидій, і, швидше за все, правила для призначення пільг за комуналку будуть істотно змінені.

Про це повідомляє видання "Бізнес".

Повідомляється, що нові правила передбачають надання субсидії на основі середньомісячного сукупного доходу однієї сім'ї за один рік, а не за шість місяців. Припустимо, якщо домогосподарство подає заяву на надання субсидії в травні, доходи при цьому будуть враховуватися за третій і четвертий квартал минулого року, а, якщо домогосподарство звертається за субсидіями в жовтні, в цьому випадку врахують доходи за перший і другий квартали року. Крім цього, оформити субсидії не зможуть домогосподарства, що мають заборгованість по комуналці за два місяці і більше.

Субсидію не призначать, якщо заборгованість перевищує двадцять неоподатковуваних доходів - 340 гривень. Крім цього, субсидія не призначатиметься одночасно за місцем фактичного проживання і за місцем реєстрації громадянина.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.08.2017 15:47
Переглядів1201
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг